Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Czerwone plamy pod pachami, czy to gronkowiec? (5)

• Czerwone plamy pod pachami, czy to gronkowiec?
    Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    24-01-2013 22:15:25

Forum Medyczne › Dermatologia › Czerwone plamy pod pachami, czy to gronkowiec?
    Czerwone plamy pod pachami, czy to gronkowiec?

~

Witam wyskoczyła mi taka o to wysypka pod pachami, mam ja od ponad 2 tygodni ale swędzi niemiłosiernie, czy to może być gronkowiec? daje zdjecie

1 zdjece www.picshot.pl/public/view/full/282629
    2 zdjecie www.picshot.pl/public/view/full/282628

Prosze o jak najszybsza odpowiedź bo slyszalem ze gronowiec prowadzi do smierci a mam 18 lat i sie boje
    25-01-2013 20:11:51

Prosze odpowiedzieć, na prawde się boje

26-01-2013 08:20:33

Zdjęcie się nie otwiera
    według mnie mogą to być zatkane pory przez różne kosmetyki
    nie umrzesz na to

27-01-2013 13:44:46

Tak, najprawdopodobniej gronkowiec, ale na to sie nie umiera.
    Widać na zdjęcicach krosty wypełnione treścią ropną, najlepiej jakbyś przemywał ta cześć ciała spirytusem salicylowym, a na noc smarował maścią ichtiolowa - szybciej te kroty dojrezeją i znikną, poza tym nie jest to uogólnione, więc się nie martw ! .

• Reklama

03-09-2013 22:54:51

moim zdaniem idź od razu do lekarza, takie ułożenie krostek to może być półpasiec...

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• majeczka92
    Axotret - pogorszenie Witam, przesyłam Wam zdjęcie mojej buzi. Otóż problem jest w tym, że...
  • Czy to normalny pieprzyk? Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ten pieprzyk wygląda jakoś...
  • Białe plamy/plamki na penisie. Witam, od pewnego czasu pojawiły mi się nie prąciu białe plamki/plamy, nie...
  • Aneta421
    Problemy skórne 4 letniej córki. Witam, od ok dwóch miesięcy moje dziecko cierpi na problemy skórne....
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/lekarz_pacjent_wizyta_panthermedia_12128892-W300H200.jpgFot. medforumChoroba Dühringa - opryszczkowe...
    Jest to tak naprawdę schorzenie skórno- jelitowe, gdzie...
    Twoja sugestia