Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Czerwone plamy na dłoniach i stopach.. uczulenie? (5)

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    16-06-2009 11:25:00

Witam,

od około 2 tygodni borykam się z takim problemem iż na wewnętrzenej stronie dłoni pojawiają mi się czerwone, paląco-swędzące plamy które na pozór wyglądają jak uczulenie. Byłem u dermatologa rejonowego, przepisał mi Laticort, oraz Elosene. Po wysmarowaniu się problem na niedługo mija, lecz na drugi dzień jest to samo. Dziś podobne place pojawiają mi się na stopach. Czego to może być przyczyna?

Ostatnia edycja: 16-06-2009 11:25:00
  • 06-10-2009 23:38:49
    szary_fotel 2009-06-16 11:25:00 Witam,

od około 2 tygodni borykam się z takim problemem iż na wewnętrzenej stronie dłoni pojawiają mi się czerwone, paląco-swędzące plamy które na pozór wyglądają jak uczulenie. Byłem u dermatologa rejonowego, przepisał mi Laticort, oraz Elosene. Po wysmarowaniu się problem na niedługo mija, lecz na drugi dzień jest to samo. Dziś podobne place pojawiają mi się na stopach. Czego to może być przyczyna?
  • 26-04-2010 18:34:50

moze masz syphillis

• 01-05-2010 22:09:30

cześc mam problem który nie da się logicznie wyjaśnic ....
    jestem w 22 tygodniu ciaży i dostaje czerwone plamki na dłoniach. na początku były to plami tylko na dłoniach ale ostanio przesuneły sie na całe recę ale co jest w tym śmieszne że znikają po 20 minutach. myslałam że jestem uczulona na jakieś produkty ale zaczełam używać rękawiczki ale niestety to mi tez nie pomogło. proszę o jakieś informacje .... czy to jest groźne dla mojego dziecka . niewiem co robić

• 26-10-2013 12:49:31
    Gość 2010-05-01 22:09:30 cześc mam problem który nie da się logicznie wyjaśnic ....
    jestem w 22 tygodniu ciaży i dostaje czerwone plamki na dłoniach. na początku były to plami tylko na dłoniach ale ostanio przesuneły sie na całe recę ale co jest w tym śmieszne że znikają po 20 minutach. myslałam że jestem uczulona na jakieś produkty ale zaczełam używać rękawiczki ale niestety to mi tez nie pomogło. proszę o jakieś informacje .... czy to jest groźne dla mojego dziecka . niewiem co robić

Zobacz inne dyskusje

• Dzisiaj dopiero z wieczoraj zobaczyłem że mam dziwnego bąbla, w miejscu jakby to...
  • Czy zima czy latem jako atopiczka używam ubrań tylko z naturalnych...
  • Adato
    Witajcie. Jakiś miesiąc temu zaczęła mnie swędzieć i lekko piec...
  • Witam mam problem z bardzo suchą, skłonną do podrażnień...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0059758_dzieci_sniadanie%20_mleko_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesMieszanki hypoantygenowe u dziecka z...
    Mieszanki typu HA (hypoantygenowe) są preparatami powstałymi na...
    Twoja sugestia