Zaloguj
Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: czerwone plamy na ciele (22)

• czerwone plamy na ciele
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Witam. Od jakiegoś czasu na moim ciele pojawiają się czerwone plamy... Mama mówi że tata miał już takie coś i określa to "plamy monetowe" Jeżeli ktoś miał z tym styczność, to jaka maść/lek moze na to pomóc.. Prosze o propozycje nazw możliwe że mamie się przypomni..

załączam fotkę:

www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9eb82926e8755102.html

Ostatnia edycja:

Ja też mam takie plamy tylko ze w okolicy mostka.Po wiekszym wysiłku wydają mi się bardziej czerwone.Nie wiem skąd sie biorą.pozdrawiam

Ostatnia edycja:

Witam, ja mam tak samo, jak lagodzicie objawy? Ja mam takie plamy przez ok 20 minut po kapieli [pojawiaja sie juz podczas kapieli] czasem, sa juz jak sie spoce.

Ostatnia edycja:
  • Reklama

Ja własnie tez mam te plamy jak sie umyje lub po wiekszym wysiłku.Wybieram sie do lekarza ale za bardzo nie mam czasu.Ciekawi mnie tylko co to są za plamy i z kąd sie biorą bo nie trafiłem jak dotąd na |większe forum" zeby co o tym pisało

Ostatnia edycja:
    Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

witam. mam ten sam problem. tylko ze te czerwone plamy zaczely sie powiekszac. mam je juz na klatce piersiowej, na plecach i w okolicy barkow. Po wysilku i kapieli dzieje sie to samo co u was. Pomocy!

U mnie też pojawiły się czerwone plamy ale tylko w okolicach mostka i na piersi, po wysiłku i kąpieli nabierają mocniejszy kolor i większy rozmiar i też swędzą.Co to wogle jest?

według mnie to łupież pstry.

Gość 2009-06-15 15:21:00 Ja własnie tez mam te plamy jak sie umyje lub po wiekszym wysiłku.Wybieram sie do lekarza ale za bardzo nie mam czasu.Ciekawi mnie tylko co to są za plamy i z kąd sie biorą bo nie trafiłem jak dotąd na |większe forum" zeby co o tym pisało

Witam. ja mam plamy czerwone na klatce barkach i rekach na nogach tez wyskakuja ;/ wyskakuja mi po kapieli ;/ bylem u lekarza dostalem 2 zastrzyki i przepisali mi elocom, zyrtec i atarax ale posmarowalem elocomem i zniklo, tyle ze na 2 dzien juz byly na rekach i nogach ;/ nie wiem co robic ? pomozcie

Ja się wyleczyłam wyciągiem z kasztana,może i wam pomoże piłam 2miesiące do kupienia w aptece bardzo niedobry w smaku ale skuteczny

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?
Zobacz inne dyskusje