Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: czerwone krosty na penisie (2)

• 22-11-2007 22:56:00

moj facet od jakiegos czasu ma czerwone drobne krostki na penisie. glownie na zoledziu. szybko sie pojawiaja i szybko znikaja. czasem jednego dnia wychodza, a kolejnego juz ich nie ma. nie bola go, ani nie swedza. po prostu sa. wlasnie znow mu wyszly i to po seksie ze mna!!! ja nie mam zadnych dziwnych objawow, a kochamy sie bez prezerwatywy. niemozliwe zeby mnie zdradzil. ja nie wiem, czy to uczulenie na cos, czy moze jakas reakcja na otarcia? grzybica? choroba weneryczna - tylko skad? czy mozna sie weneryczna zarazic dzielac lazienke z innymi ludzmi???? przyznam, ze zwlekal dlugo z wizyta u lekarza, bo za kazdym razem gdy mial isc, krostki znikaly. tym razem postanowil sie wybrac. ale moze mial ktos cos takiego? moze ktos wie? z gory dzieki. czerwon

Ostatnia edycja: 22-11-2007 22:56:00
  • 20-03-2008 16:09:00
    Treść zablokowana przez moderatora

Zobacz inne dyskusje

• wizzerq
    Witam od około roku na udach mam punktowe przebarwienia po czyrakach ślady bardzo...
  • libijeczka
    Witam, bardzo proszę o jakies sugestię,poradę co robić.Córka ma 6...
  • Wątek: PÓŁPASIEC
    Witam.A ja tutaj napiszę o swoim przypadku.Zaczęło mi się od bólu...
  • omarjo
    Witam wykryto u mnie pokrzywkę barwnikową, poziom tryptazy mam na poziomie 8,4,...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/10ddl1880cl_kobieta_mezczyzna_biwak_przyjaciele_odpoczynek_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesLecznicze działanie dotyku
    Reid Mihalko, masażysta-samouk, kilka lat temu wpadł na pomysł...
    Twoja sugestia