Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: chrosty w głowie (3)

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    29-07-2010 21:49:10

witam
    mam problem ktory ciągnie sie juz jakis rok czasu.Tak jak juz wspomniałem moje problemy zaczeły sie od jakiegos roku...na skorze glowy zaczely pojawiac sie chrosty...raczej na calej glowie...choc moze wiekszosc na skroniach czy szyi,mam krotsze wlosy i jest to dla mnie bardzo krepujace...bo bardzo widac te biale syfy...chrosty sa koloru bialego...nawet chyba czasem przezroczyste...ktore po nacisnieciu pekaja i wydziela sie nich przezroczysta woda czy tez ropa....czasem chrosty po nacisnieciu odradzaja sie a nastepnie po jakims czasie znijaka,zauwarzylem rowniez ze mialem tak jakby zabielony jezyk...bylem u dermatologa...przepisal mi jakisz szampon do wlosow....kalcium w tabletkach...unidox...i akies jeszce takie duze tabletki ale to nie antybiotyk...podobno to na opryszczke na ustach...na zapalenia czy tez jakies wirusy...Brałem te tabletki jakies dwa misiace...fakt przeszlo mi...chrosty przestaly wyskakiwc..i nawet skore na twarzy mialem tak jakby lepszą...Po uplywie dawkowania tych lekow ...po ok.2-3 miesiacach chrosty zaczely ponownie wyskakiwac w glowie oraz tak jakbym na twarzy mial rowniez takie chrostki...nie sa to pryszcze lub tez jakis trądzik ...tylko tez takie chrosty białe lub przezroczyste ktore po wycisnieciu buduja sie...i znikaja po kilku dniach..Ostatnio tez bylem na imprezie..na ktorej byl alkohol...po imprezie ...po drugim dniu, ilosc chrost byla wieksza,,,w glowie na twarzy...nawet tzw.zimne na ustach wyskoczylo mi...trwalo to jakies półtora tyg.Zrobbilem sobie badanie krwi(OB,MORFOLGIA,CHOLESTELOL,GLUKOZE) i poszedlem do tego dermatologa...badania mialem dobre, tak stwierdzil...wszystko w normie,oprocz KREATYNINY-1,54 mg/dl (niebiore i nie bralem zadnych wspomagaczy)czyli podwyzszona.Lekarz jest bezradny.powiedzial mi ze chyba sie juz taki urodzilem,przepisal mi jakies tabletki jeszcze...biostymina...zincas...i kalcium...biore juz tydzien i chyba bez wiekszych zmian...Jakos nie moge sie z nim zgodzic ze sie taki juz urodzilem...w rodzinie nikt nie mial i nie ma problemow ze skora..i jakos mi to nie daje spokoju...jakos tez w ostatnim czasie nie czuje sie rewelcyjnie...rozbicie...klopoty z koncentracja...zła pamiec...Podkresle rowniez ze dosc duzo pracuje pod stresem...nie najlepsze odrzywianie...moze szukam przyczyny ale nie wiem czego sie uczepic.a moze tez cos złapalem PROSZE O POMOC,Z GORY BADZO DZIKEKUJE BO NIE WIEM CO MAM ROBIC

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    30-07-2010 22:12:07

nikt mi nie pomoze???

• 29-10-2011 18:33:26

Ludzie. Ja sie wyleczyłem juz prawie. Jezeli chodzi o chrostki w głowie i czerwone plamy. to co mnie pomoglo to szampon zdroj dostepny na alle gro i przestalem pic kawe. po ok 3 tygodniach moja glowa jest prawie w koncu taka jak byc powinna,nic mnie nie swedzi, jest ok. najgorzej mialem w okolicach skroni a teraz spokoj. w koncu udalo mi sie prawie z tym skonczyc bo mialem problemy ze skora glowy kilka lat a nigdy nie poszedlem z tym do lekarza. pisze bo wiem jakie to uciazliwe i zycze kazdemu zeby sie wyleczyl

Zobacz inne dyskusje

• Wątek: Ukąszenie
    Witam, Prawdopodobnie ukasil mnie pająk. Najpierw były dwie małe czerwone...
  • cris2706
    Witam, od jakiegoś miesiąca wyszła mi spora plama na szyi i do końca nie...
  • Wątek: PÓŁPASIEC
    Witam.A ja tutaj napiszę o swoim przypadku.Zaczęło mi się od bólu...
  • Wątek: Izotek
    Witam. Miałem problem z trądzikiem juz od dawna raz lepiej raz gorzej. Cwiczę na...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya05842_kobieta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesWyprysk kontaktowy
    Wyprysk kontaktowy z podrażnienia występuje znacznie częściej niż...
    Twoja sugestia