Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Boląca skóra przy dotyku (10)

• 06.08.2012 18:22:27

Od jakiegoś tygodnia mam problem ze skórą z lewej strony brzucha i pleców. Boli mnie za każdym razem gdy jej dotknę lub gdy ubranie się o nią ociera. Nie ma żadnego zaczerwienia, ani wysypki. Równocześnie z nadwrażliwością na dotyk pojawił się ból w krzyżach, ale tylko po lewej stronie. Czy ktoś ma pomysł,co to może być?

• 06.08.2012 20:05:52

Skóra to taki sam organ jak nerki czy wątroba ma prawo boleć najwidoczniej w tym miejscu toczy się jakiś stan zapalny i dlatego tak to jest

• 01.02.2013 17:05:17
    Gość 2012-08-06 18:22:27 Od jakiegoś tygodnia mam problem ze skórą z lewej strony brzucha i pleców. Boli mnie za każdym razem gdy jej dotknę lub gdy ubranie się o nią ociera. Nie ma żadnego zaczerwienia, ani wysypki. Równocześnie z nadwrażliwością na dotyk pojawił się ból w krzyżach, ale tylko po lewej stronie. Czy ktoś ma pomysł,co to może być?

Mam to samo, wie ktos co to moze byc? Boli przy dotyku, ocieraniu ubrania itp. Tak jakbym sie na sloncu poparzyl, a jest to niemozliwe, bo sie nie opalalem od bardzo dawna, a na solarium nie chodze...
  • 23.10.2013 12:33:13
    Gość 2012-08-06 20:05:52 Skóra to taki sam organ jak nerki czy wątroba ma prawo boleć najwidoczniej w tym miejscu toczy się jakiś stan zapalny i dlatego tak to jest
  • 21 Kwiecień 10:04:34

Mam tak czasem jak mnie przewieje po kilku dniach samo przechodzi,chronie to miesce przed zimnem

• 06 Lipiec 22:34:17
    Treść zablokowana przez moderatora
  • 16 Sierpień 00:13:54

Ja mam ten sam problem. Mam wedrujace bole owlosionej skory glowy. Boli tylko przy dotyku. Np. teraz boli mnie placek z przodu po prawej stronie. Nie mam lupiezu, skora nie jest zaczerwieniona, nie sciskam wlosow gumka, wlosow nigdy nie farbowalam. Wyniki krwi mam w normie. Czasami bolu w ogole nie ma a po jakims czasie pojawia sie w innym rejonie glowy. Na jakims forum przeczytalam ze to niedobor jakiegos mikroelementu, ale ta osoba pisala ze nie pamieta ktorego. Szukalam w necie i nie znalazlam.

• 24 Sierpień 14:31:32

Ja tak mialam i okazalo sie ze to od depresji, zaczelam sie leczyc i przeszlo.

• 15 Wrzesień 12:53:27

U mnie po 5 dniach pojawiła się lekka wysypka obok bolącego miejsca. Diagnoza - półpasiec.

• 15 Wrzesień 19:53:48

a mnie już dwa tygodnie boli i nie mam żadnej wysypki,lekarz rodzinny przepisał leki na alergię...nie wiem co to ma wspólnego z bólem...

Zobacz inne dyskusje

• asieknl
    Witam okolo 2 tygodnie temu dostalam plam na brzuchu rekach oraz dekoldzie. po 1,5 tygodniu...
  • mozosia
    Mój brat przywlókł świerzb do mojego domu. Drapał się od maja...
  • sarcia_sarcia11
    Witam, mam pytanie biore tabletki yaz od sierpnia, juz teraz biore trzecie opakowanie, skora sie...
  • sarcia_sarcia11
    Wątek: Pryszcze
    Witam, mam pytanie biore tabletki yaz od sierpnia, juz teraz biore trzecie opakowanie, skora sie...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/csc27051_rece_kobieta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNadpotliwość – wstydliwy problem
    Nadmierna potliwość jest bardzo uciążliwa, nieprzyjemna i...
    Twoja sugestia