Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Białe krostki na ustach (33)

• Białe krostki na ustach

Witam. Mam 17 lat na górnej wardze jakiś czas temu pojawiły mi się dziwne białe krostki. Myślałem, że zejdą same ale narazie bez zmian. Zastanawiam się co to może być i jak się tego pozbyć. Krostki nie bolą ani nic po prostu są. Z góry dziękuję za pomoc. Niżej załączam jak to wygląda: http://img15.imageshack.us/i/beznazwyvt.png/

Dziękuję za pomoc

też mam to samo pomoże ktoś

Też mam to samo. Niech ktoś pomoże...

• Reklama
    Gość 2010-03-08 11:36:09 Witam. Mam 17 lat na górnej wardze jakiś czas temu pojawiły mi się dziwne białe krostki. Myślałem, że zejdą same ale narazie bez zmian. Zastanawiam się co to może być i jak się tego pozbyć. Krostki nie bolą ani nic po prostu są. Z góry dziękuję za pomoc. Niżej załączam jak to wygląda: http://img15.imageshack.us/i/beznazwyvt.png/

Witam....mam zapytanie ponieważ◘ również posiadam na ustach białe plamki i bardzo mnie to martwi a nie wiem jak mam to leczyc
    Bardzo prosze o pomoc.
    Ewa

Przedwczoraj mi także wyskoczyły takie białe krosteczki. Czy to może mieć związek z zabiegiem przeszczepu dziąsła? Bardzo mnie irytują te krostki, to bardzo nieestetycznie wygląda, powoduje uczucie takiego jakby ściągnięcia skóry i przesuszenia, a przesuszone być nie mogą, gdyż od ponad roku kilka razy dziennie smaruję usta kremem nawilżającym. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Wedlug mnie to sprawa gronkowca trzeba zrobic wymaz z gardla i leczyc

mam także takie plamki na górnej wardze od 13 lat. Pojawiły mi sie po "francuskiej' zabawie z dziewczyną. U was ta sama przyczyna może ?

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?
Zobacz inne dyskusje