Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: AZS, sucha, swędząca skóra u dzieci: wskazówki dla rodziców w pigułce (26)

• poniedziałek 21:34:46

Nie widziałam w aptece ale na sieci sprzedają apteki. Wpisz w google

• przedwczoraj 21:51:07

Przede wszystkim trzeba ten temat traktować indywidualnie (może to takie gadanie ale naprawdę tak jest). To co jest skuteczne dla jednego u innych dzieci może wywołać np alergie. Oprócz typowych dla azs profilaktycznych kąpieli ale z odpowiednimi dodatkami, unikania środków chemicznych przy praniu ubranek należy stosować jeśli wspomniane nie przyniosą rezultatów jakieś kremy, maści. Ja stosuję restoraderm i polecam tylko dlatego, że jest używany również przez trzy moje znajome. Jest skuteczny.

• 15.08.2011 20:36:52

mój synk miał bardzo suchą skórę, kiedy nie wiedziałam już jak mu poóc(próbowaliśmy naprawdę wielu specyfików) koleżanka poleciła mi restoraderm - to było wybawienie

skóra nie jest sucha a my częściej się uśmiechamy

• 17.08.2011 21:45:15

ja również stosuję restoraderm na skórę mojego synka, i mogę z czystym sumieniem go polecić

• 25.09.2011 16:22:37

również słyszałam że restoraderm pomaga na problem suchej skóry,na pewno warto spróbować

• 28.09.2011 19:02:54

Chyba najlepiej na ten temat odpowiedział ktoś na początku, przede wszystkim (wiem to na pewno) skóra jest bardzo wrażliwa na różnego rodzaju środki chemiczne, których jest w otoczeniu mnóstwo, tak było u mojego dziecka stosowaliśmy potem wspomniany już restoraderm, który faktycznie dobrze chroni skórę jest na bazie naturalnych składników stosowany często w tzw domowych sposobach radzenia sobie z tą przypadłością u dzieci.

• 29.09.2011 19:41:14

restoraderm jest bardzo dobry i skuteczny do skóry małych atopików, słyszałam od koleżanki której synek cierpi na azs

• 30.10.2011 17:21:34

a ja z własnego doświadczenia powiem wam że restoraderm jest bardzo dobry, używam go od niedawna ale efekty nawet mnie zaskoczyły, moja skóra jest teraz fantastycznie nawilżona - polecam

• 22.11.2011 22:03:57

przyłączam się do pozytywnych opinii w sprawie restoradermu, sam go stosuję, jest rewelacyjny

• 30.11.2011 20:55:07

Ja proponuje stosowanie restoraderm, moje dziecko miało wypryski na całych pleckach rączkach i buzi, bardzo się drapało. SZaczęłąm stosować balsam po kąpieli i powoli ale skóra zaczęła się poprawiać. Polecam.

Zobacz inne dyskusje

• Witam, jestem 22-letnią kobietą. Od kilku ładnych lat zmagam się z...
  • Sprzedam krem Aldara termin waznosci 07.2014r 1 saszetka = 40 zł kontakt: gg- 2794649...
  • Mam do odsprzedania bez recepty Infectosab 5% maść stosowany do leczenia świerzbu...
  • Cześć!Mam zamiar usunac sobie pieprzyka z twarzy. Jestem 2 miesiace po zakonczeniu...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/EX_SPA_A-1_twarz_relaks_Masaz_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesŁuszczyca - objawy kliniczne i leczenie
    Podstawą procesu chorobowego są przyspieszone podziały...
    Twoja sugestia